Servis

Předáním díla a projektu to pro nás nekončí, protože jsme vašim stálým partnerem a to po dobu celé životnosti dodané technologie. Máme vůči vám zodpovědnost.

Pravidelně servisujeme...

Pravidelně vám servisujeme zařízení a neustále udržujeme osobní kontakt. Díky této zpětné vazbě jsme schopni inovovat dodávané technologie a tak stále zajišťovat bezproblémovou funkci všech dodávaných zařízení. Servisní činnost provádíme minimálně 1× ročně a to většinou v době plánovaných odstávek technologií. 

Máte nízké provozní náklady na servisované zařízení...

Ano, pokud provádíme pravidelné roční kontroly. Proto klademe právě velký důraz na tuto pravidelnou údržbu a standardní servisní prohlídky každého dodaného zařízení. Známe tak celou historii zařízení a můžeme vám pomoci se zvýšením životnosti. 
 

Máme podepsané Servisní smlouvy...

S našimi partnery máme platné Servisní smlouvy vytvořené vždy na míru a to dle konkrétních individuálních potřeb provozovatele. Co se týče doby jejich platnosti, tak máme Smlouvy jednoleté, tříleté i Smlouvy na dobu neurčitou. Je to velice výhodné a to pro obě strany, protože na případný servisní zásah nastupujeme okamžitě a ve skladech máme pro vás vždy připravené náhradní díly. Skladové zásoby vás nezatěžují,  protože náhradní díly máte u nás na provozovnách. 
 

Zajišťujeme bezplatnou technickou a poradenskou činnost...

Pro naše stálé partnery zajišťujeme bezplatnou poradenskou a konzultační činnost a to při řešení různých technických problémů v oblasti toku sypkých materiálů a v oblasti akustického čištění. Naši partneři tuto službu pravidelně využívají a to nás utvrzuje v tom, že to co děláme má opravdu smysl.
 

Vybudovali jsme dvě servisní střediska...

V České republice můžete využít dvou servisních středisek. Pro naše partnery v Čechách jsme připraveni v Sulejovicích. Naši partneři z Moravy, Slezska, Slovenska a případně z Polska využívají servisní středisko v Ostravě.

V obou servisních střediscích jsou k dispozici technici a jsou zde sklady náhradních dílů.
 

Pečujeme i o partnery v zahraničí...

Pokud realizujeme zakázky v zahraničí, je kompletní servisní činnost a dodávky náhradních dílů zajištěna našimi smluvními partnery v daných zemích. Seznam našich kolegů v zahraničí naleznete zde.


Servisní středisko v Ostravě

Servisní středisko v Sulejovicích


Rychlý kontakt

Mosa solution

+420 416 538 904