Novinka

KOTLE A ENERGETICKÁ ZAŘÍZENÍ 2012

KOTLE A ENERGETICKÁ ZAŘÍZENÍ 2012

26.03.2012

Ve dnech 19. až 21. 3. 2012 se uskutečnila v Brně konference "Kotle". Organizátoři konference, tak jako v minulých letech sestavili zajímavý program přednášek, které přednesli významné osobnosti. Příspěvek přednesli například Ing. Pavel Bartoš, Ing. Mirek Topolánek nebo prof. Ing. Dagmar Juchelková Ph.D. Tito přednášející také vhodným způsobem reagovali na současnou situaci v české energetice. I další řečníci měli odborné přednášky na špičkové úrovni, které byly doplněny praktickými zkušenostmi spolu s dalším výhledem do budoucnosti oblasti energetiky. Jednalo se převážně o problematiku zdrojů surovin v průmyslu a jejich nových alternativách, dále o připravovaných a nových technologiích, o úsporách v energetice a také v neposlední řadě o zlepšování vlivu na životní prostředí.

Na konferenci nechyběla řada významných českých i světových energetických společností, a také vysokých škol. Naše společnost se zde opět prezentovala na svém stánku. Velice rádi jsme na stánku přivítali jak naše současné zákazníky, tak i potenciální klienty, kteří mají problémy s tokem sypkých materiálů v technologiích.

Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat organizačnímu výboru, především Ing. Eclerovi a Ing. Kohoutovi za možnost prezentace na této konferenci.


Rychlý kontakt

Mosa solution

+420 416 538 904