Novinka

Veletrh easyFairs SyMas Kraków

11.07.2011

Ve dnech 5. – 6. 10. 2011 proběhne v Krakově veletrh easyFairs SyMas, na kterém se opět představí firmy dodávající různé technologie, převážně z oblasti dopravy sypkých materiálů.

 

Vážení přátelé,

je naší milou povinností Vás pozvat na veletrh easyFairs® SyMas, který se koná obdobně jako minulý rok v Krakově – v termínu 5. až 6. 10. 2011. Budou zde vystavovat společnosti zabývající se dodávkami technologií do chemického průmyslu, farmaceutického a mnoha dalších, zkrátka všude tam, kde se dopravují sypké materiály. Jsou to dopravní technologie, které jsou velmi žádané nejenom na polském trhu, ale i na celém světě.

Konání veletrhu je časově omezeno na dva dny a jeho témata zaujmou převážně techniky, kteří se zabývají problematikou dopravy sypkých materiálů.

Na výstavě easyFairs® SyMas KRAKÓW bude prezentace zúčastněných společností zaměřena na tyto oblasti:

  • výroba zařízení pro třídění, sušení, mísení, separaci, drcení aj.,
  • skladování a balení: baličky, zásobní sila, velkoobjemové vaky big bag...
  • měřící a kontrolní technika: vážící a dávkovací zařízení, teploměry, analyzátory...
  • výroba dopravních systémů: transportní dopravníky, pneudoprava, vibrační podavače...
  • filtrační zařízení: filtry, magnetické separátory, cyklóny...
  • bezpečnostní zařízení: analyzátory plynů, bezpečnostní čidla, systémy detekce požárů, analyzátory vzniku požárů v silech aj.

 

Srdečně vás zveme na náš stánek C3. Velice rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti v oblasti dodávaných technologií pro energetiku. Těšíme na Vaši účast.


Rychlý kontakt

Mosa solution

+420 416 538 904