Komplexní technické řešení

Poskytujeme technická řešení vám, našim zákazníkům v oblasti toku sypkých materiálů, vyprazdňování zásobníků a uvolňování kleneb. Od roku 2000 jsme již namontovali tisíce pulzních trysek Myrlen a vyřešili jsme mnoho technických problémů. Pro technická řešení využíváme nejenom vzduchových systémů, ale taky využíváme akustickou energii a lokální ohřevy
 

Hlavní důraz klademe na dosažení těchto cílů

  • Ke každému obchodnímu případu vždy přistupujeme individuálně a každý návrh technického řešení je pro danou konkrétní situaci.
  • Poskytujeme bezplatnou odbornou technickou pomoc pro zajištění kontinuálního dávkování sypkých materiálů, zamezení tvorby klenby v sile.
  • Provádíme odzkoušení toku konkrétního vzorku sypkého materiálu ve zkušebním zásobníku.
  • Zajistíme nezávislou analýzu mechanicko-fyzikálních vlastností sypkého materiálu přímo ve speciální Laboratoři sypkých hmot, včetně úhlu vnějšího tření.
  • Ve spolupráci s vědeckými pracovníky využíváme vědeckých metod při stanovení postupů čištění kotlů a ventilátorů.
  • Jsme vždy připraveni odzkoušet standardní typy akustických měničů v konkrétních podmínkách u zákazníka.
     

Schéma našeho přístupu k obchodnímu případu


 

Pro koho jsou naše řešení vhodná?

Vzduchový systém technologie pulzních trysek Myrlen® pomáhá zákazníkům a provozovatelům naplňovat současně platné zákony České republiky, tj. nařízení vlády číslo 378/2001 Sb. Odborné posouzení a doporučení pro systém pulzních trysek Myrlen® nám bylo vydáno Českým úřadem bezpečnosti práce již v roce 2004.
 

Jak si poradit, když neteče sypký materiál?

Ročně řešíme řadu zásobníků sypkých hmot a to jak v České republice, tak i v zahraničí a vždy garantujeme jejich vyprazdňování. Prosím, kontaktujte nás, pokud se taktéž potýkáte s uvolňováním kleneb v zásobnících. 

 Rychlý kontakt

Mosa solution

+420 416 538 904